HACKER OO1
HOŞGELDİNİZ HACKEROO1
FORUM : BLOK : SİTEMİZ : =İÇRESİNDE
MÜKEMMEL PAYLAŞIMLAR VARDIR
SİZLERİNDE ARAMIZDA OLMANIZI İSTERİZ,TAMAMEN ÜCRETSİZ OLAN
PAYLAŞIMLAR VE ÜYELİGİMİZ:
KESİNLİKLE SİZLERİN İSTEKLERİNİZ
ÜZERİNE HAZIRLANMIŞ VE TASARLANMIŞTIR
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GECİRMENİZ DİLEGİYLE
ADMİN

Yeni Hackerler İçin Kapsamlı ve Anlasılır Dilde Pc Hackleme Teknikleri...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Yeni Hackerler İçin Kapsamlı ve Anlasılır Dilde Pc Hackleme Teknikleri...

Mesaj tarafından MASKE Bir Perş. Kas. 04, 2010 12:54 am

Yeni Hackerler İçin Kapsamlı ve Anlasılır Dilde Pc Hackleme...

--------------------------------------------------------------------------------

----------------------- PC HACKLEME YÖNTEMLERİ------------------------
Yukarıdaki konuda msn nasıl hacklenir.hakkında detaylı bilgiye sahip oldunuz.msn hackleme konusunda iyi bir bilgiye sahipseniz pc ye girme konusunda zorluk cekmeyeceksiniz çunku bu 2 si birbirini takip eder .
Geçelim pc hacklemeye pc hacklemede aynı msn hackeleme gibi kendine özgü yöntemleri var .msn hacklemeye karşın bıraz daha bilgi isteyen bir iştir.evet hazırsanız başlayalım
1c ıp öğrenme:evet arkadaşlar öncelikle bir pc ye girmemiz için o pc nin ıp nuarası bizim elimizde olması gereklidir.ıp öğrenmenin çesitli yolları var nedir bu yollar?
:msn de karşıdaki kişiyle bir konuşma penceresi acınız.kişiyle konuşunuz tabi pc sine girmek istediğiniz kişiyle daha sonra ondan bir şarkı isteyiniz yada siz ona gönderiniz fark etmez şarkı dolum süresi yarıya ulaştıgı zaman geçelim ms-dos-başlat/calıştır/cmd/netstat –n………..yazıyoruz.ama unutmayalımki bu işelemi yaparken tüm konuma pencerelerini internet sayfalarını kaptınız sadece ıp almak istediğiniz kişininki acık olsunki ıp yolunu şaşmasın.daha sonra bu netstat –n…kodunu yazdıktan sonra pc o adresten gelen pc genel taramaya alır ve ıp sini bulmuş olur tabi birsirü yazılar var kafanız karışmasın cok basit biley aslında orda 2 bölüm var yerel ıp-yabancı ıp diye yabancı ıp tarafına bakınız yanında ESTABLISHED böyle bir yazılar olana odaklanın genelde ıpo ler 88-78 le aşlar yani şöyle anlatmak gerekirse 78.355.67.22 establıshed işte böyle yazarsa bunlar ıp lerdir birden fazla olabilri 3 yada dört tane cıkar genelde 212.355.65.57 böyle bir adreslerde cıkabilri bunlar o pcnin Proxy ıp sidir .bunlarıda alabilriisinz ama dediğim gibi 88 -78-81-83 gibi ıp ler dir genelde bunları bir txt içine kaydedin lazım olacak.şimdi diyelimki ıp sini aldın.bundan sonra yöntemler başlıyor .pc ye girmek için yapacagımız yöntemlere bakalım.MaSkE
1:ms-dos(cmd):bu nedir ? bu pc nin komut verme bölümüdür.burdan ben pc ye de giebilriim pc yide çökerte bilirim kendi pc me ayarda cekebilriim falan gibi yani ms-dos olayından biraz anlamak gerekli neyse geçelim ms-dos(cmd)den pc ye bağlan ma olayına.yalnız şunu unutmayalımki bu yöntem paylaşıma acık pc ler için geçerli bir olaydır.neyse kurbandan caktırmadan aldıgımız ıp yi (o salak zannediyorki müzik yolladım-ama bilmiyorki ben o sirada ıp sini aldım birazdan pc sine girecegimi)neyse geçelim yönteme :?
YÖNTEM:
net view \\kurbanın ip nosu

bu komutun ardından eğer pc paylaşıma açıksa bütün paylaşımlarını görebilirsiniz değilse pc ye NULL olarak giriş yapmalısınız bu da 139 uncu port tan içeri dalmak demektir

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /u:"" ""

bu komutu girdikten sonra komut başarıyla tamalandı şeklinde bir yazı ile karşılasacaksınız
,
onunaerdından ilk yazdığım komutu tekrar deneyin ve pc size tüm paylaşımları gösterecek fakan NULL olarak isimsiz bir şakilde pc ye girmiş sayıldığınızdan yapabilecekleriniz sınırlı bu nedenle administrator olarak pc ye girmek içnde administrator şifresini bulmanız gerekli şifre bulma yonteminin anlatmıyorum konumuz dışında olduğu için şifre kırmak için net uzerinde bir çok program var ney se konuya donelim admin olarak pc ye girmek içinse bir önceki girişinizi silkmeniz gerekiyor bunun için

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /delete

komutunu klullanınız

şifreyi bulduktan sıonra varsayalımki şifre 123456

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /u:"administrator" "123456"

komutunu girdiğinizde pc de artık yapabilieceklerinizin bi sınırı kalmıyor pc sizin elinizde bunu ardından siyeh dos ekranından kurtulmak için

başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tıllayarak eylem menüsünden başka bilgisayara bağ.. ı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazzıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzde dir kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pcniz gibi kullanabilirsiniz yani

pc den çıkarken şunu sakın unutmayın muhakkak girişinizi iptal etmelisiniz..

net use \\kurbanın ip nosu\ipc$ /delete

komutunu kullanarak iptal edebilirsiniz.evet arkadaşlar diyelimki bunları yaptık ama hiçbir sonuç alamadık ozaman şunu bilmeliyizki pc paylaşıma kapalı pc yi paylaşıma acmak lazım bununiçinde
msn hack bölümünde bahsettiğim konuyu acıklıyorum c paylaşıma acmak için şu kodu : Arkadaslar çok etkileyici ve denenmiş yöntemlerden birini anlatıcam %100 çalışıyor emin olun .. işte kod bu: net share hacker=c:\ /unlimited /remark:"DooMsDaY" bu komutun uzantısını bat yada cmd uzantısına çevirin ve karşı tarafa yollayın.bu kodla pc yi paylaşıma acmış oluyoruz ve yukarda ms-dos girmeyi tekrar deniyoruz sonuç %70 girebilriisniz.msn hackleme içinde bu geçerli msn hackelemek için bunların yanı sıra şu koduda kurban yedirmeniz gerekiyor. msn de konuştuğunuz kişinin ıp adresini bulun ...
daha sonra bir metin belgesi oluşturun ve metin belgesine bulduğunuz ıp adresini en başa yazın örnk:

[ıp adres]
*longrotihimson rapid shell
-{ sehel codes C:\Program Files\MSN Messenger\lmcdata.dll }
[sizin msn adresiniz]

arkadslar bu işlemi metin belgesinde dosya uzantısı .cmd olarak herhangi biryere kaydediyosunuz ve bunu kurbana gönderiyosunuz ve msn adresinize şifre geliveriyor ...
evet arkadşlar şimdi geçelim 2 çi bir yönteme
2:bu yöntemde pc ye proğram yardımıyla ele geçirmek var nedir bu proğramlar?
1:essential net tools proğramı bu proğramın özelliği paylaşıma acık pc lere girmemize yardımcı olur.nasılmı :mesela bir kişinin elimizde ıp nosu var essential proğramımızı kurup nbscan bölümüne giriyoruz.ve karşımıza 2 secenek cıkıyor
1:star ip(başlangız ıp)
2:bitiş ip:
Start ip kısmına almış oldugumuz ıp yazıyoruz yalnız yazdıgımız ip son numarasın silip 1 yapıyoruz örnek:88.244.22.55 bu şu şekilde 88.244.22.1 ve bitiş ip kısmına ise son rakamını 255 yapıyoruz zaten kendi otomatikmen 255 oluyor bunu neden böyle yapıyorzu cünkü 1 den başlayıp 255 e kadar olan paylaşıma acık pc leri bulmak için eğer 55 ise 55 ten 255 e kadar tarar şansımız azalmış olur böyle taranan ip lerde eğer paylaşıma acık pc ler varsa karşısında open computer yazar bu şu demek pc şhare paylaşıma acıktır ve pc ye bu secenekten girebiliriz.bundan sonrası size kalmış tabi ister keylogger yerleştirin ister tam yetki sağlaya bileceginiz proğramlar.tabi bu yöntemle hep pc ye girmiş olursunuz yerleştirdiğiniz keyloggerlarlada pc deki tüm şifrelri alabilirisiniz msn buna örnek tabi:dediğim gibi msn hack le pc hack hemen hemen aynıdır pc hack demek msn hack demektir aslında .ama şunu karıştırmayalım msn hack pc hack demek değildir.MaSkE
Evet arkadaşlar bu proğramda pc ye %35 giriş yapabilirisniz. Geçelim diger bir yönteme
2rorat:bu proğramda aynı trojen ve keyloggerların yaptıgını yapar proğramın özelliği pc ye cok fazla şey yapabilrisiniz gerek cdroom cıkara bilir gerekse pc yi kapata biliriniz tabi daha bir sürü şeyde yapablirisniz saymakla bitmez.bu proğramda bir server oluşturuyorsunuz karşı tarafa yolladıktan sonra eğer karşı taraf bu server acarsa pc si ne bu casusu yerleşir ve sizin server oluştururken belirlediğiniz .periotları uygular .dediğim gibi proğramla pc ye girmek istiyorsak bu servere karşı taraf yedirmemiz lazım.sadece bunla bitmiyor keyloggerlar ve trojenlerin sağlıklı calışmasını sağlamak için önemli bir kuralı hatırlatmak lazım biliyorsunuzki pc mizi freewal denen internetten gelen tehlikeleri buyuk oranda korumaktadır.eğer freewall devre dışı bırakmasanız sizin mail adresinize buyuk bir ihtimalle mail gelmeyecektir cunku kullandıgınız prorğamlar hacked saldırı proğamları oldugu için.frewall engeller.kaldırılması lazım zaten proratı kullanırken sizi uyaracaktır frewall devredışıb bırak diye.
Not:bu proğramı özellikle acemi hackerlıga yeni başlayanların kullanmasını ben bizzat tavsiye etmiyorum cunku prorat kendi bir virüs aslında bu proğramıda ben pek önermiyorum eskiden iyi güzel bir proğramdı ama şu son zamanlarda prorat şirketi kendi prorğamının içerisine server yerleştiriyor.yani ava giderken avlanma gibi bi durum söz konusu onun için sizi ben peşin peşin uyarayım dikkatli olunması gerek.
3:logmein proğramı:bu proğram cok şahane bir proğram ama bunu bir kotu yanı editlenmiş hali yok yani karşıdaki kişi bunu pc sine kurması lazım sizin verdiğiniz birkaç numaraları girmesi lazım .bu proğramın özelliği pc ye tam yetkili girersiniz öleki buradan bir mausla istediğinizi yaptıra biliriisniz.ben cok yaptım hatta bilerek internet cafeye kurarım eve gelip başlardım adam napıyor canlı canlı izlerdim hatta mudahale yapıp oyun oynardım.cok süper bir proğram ama dediğim gibi karşı tarafa kurdurmasını bilriisen ne mutlu sana
Tabi arkadaşlar bu pc ye girmek için etkili olabilecek proğramlar bunla ilgili bir çok proğramlar var işte pc y girmek için tasarlanmış proğramlar.
:vatos ajan-perfectkeylogger-casus 007-spaylar-rat.r3x-logmein-sub7-süper scan-spoofing-bootrojen-turkojen1-turkojen3 gibi bir çok proğramlar var .tabi bunlar saya bildiklerim yalnız bunları kullanırken dikkatli olunması gerekir.
4:Başka bir yöntem ise pc ye girmenin yanı sıra pc ye girmeden uzaktan pc yi kapatma olayı.bunu yapmak için başlat/ Çaliştira Bu Komutu Yazıyoruz [shutdown -i] Sonra Enter Ekrane Ekleye İp Numarasını Ekliyoruz Açklamaya Bişeyler Yazın Mesela İsminizi Yazın Adam Bilgisayar Kapanırken Okusun Neyse Ve En Sonunda Kapat Diyoruz.
5:bu yöntemimiz ise hem msn-hem modem hemde pc hack olmuş oluyor nasılmı işte böyle
sn de pcye sizmayi anlatıcam.Adsl hack diyebiliriz Şimdi işe başlıyalım;İlk olarak msn messenger ile başlıyoruz.
Pc sine sızmaya çalışacaınız hedef ile bir konuşma başlatın.Msn de 2 türlü ip alma yöntemi wardır.
Birinciyi çoğu kişibilir.Karşı tarafa dosya aktarımı yaparken dosta iken netstat -n komutunu kullanmaktır.İkinciyi fazla kişi bilmez.bu yöntemde de adamdan dosya alırken dosa
netstat -a -n yazmaktır.
İkinci aşamada karşımızın ipsini öğreniyoruz.Benim kullandığım taktik şudur arkadaşım sende dale don dale warmı War der tabii ki bende o sırada 2. tAktiği uygulayarak ipsini alırım.
İnternet explorerı açıyorz adres satırına ip yi yazıyoruz.Ve direk olark bir kutucuk açılıyor user we password soruyor.MaSkE
Üçüncü aşamayı geçebildiyseniz kendinizi alkışlayın.
Dördüncü basamakta artık işimiz bebek oyuncğı gibi bişey.Artık adamın flashında yani adslinde yiz.
Bundan sonrası size kalmış birşey ister adsle port forwarding yaparsınız.Yani port yönlendrmesi we ya adamın adslini bozarsınız.bazı ads markaları ve şifreleri...burdakı markaya gore internet exporer a ıp adreslerini yazın
MODEM MARKASI IP
Zyxel 192.168.1.1
Asus 192.168.1.1
Onixion 192.168.1.1
Dost 192.168.1.1
Dost 192.168.1.254
Alied Telesyn 192.168.1.1:8080
Picatel 192.168.7.1
Zoom 10.0.0.2
Econ,Geek,Cnet 10.0.0.2
Keysmart 10.0.0.2
Alcatel 10.0.0.138
D-Link 10.1.1.1 veya
192.168.1.1
USRobotics (CD Takılacak)
Datron 192.168.1.1
Apache(USB) 192.168.1.2
Apache(ETHERNET) 192.168.1.1
Speedcom 10.0.0.2
6:telnetten modeme girme
Başlat > Çalıştır > cmd > telnet ipadresi.Eğer 23 port açık ise bağlanır ve buna benzer bi şifre sorma ekranı gelir.
Modeme Girdik. Şimdi modem şifresini değiştirmek için 23 yazıp Enter.Modem Şifre Dğiştirme Ekranı Geldi
Old Password = modeme girerken kullandığımız şifre
New Password = yeni şifre
Retype to confirm = tekrar yeni şifre.Modem şifresini değiştirdikten sonra anamenüden 4 yazıp Enter bağlantı ayarlarına girdik
My Password yanlış bir şifre girerek bağlantının kopmasını sağlarız.
Evet arkadaşlar gerçekten pc hack
7:netbussla pc lere 3 dakikada girmek
Merhabalar,

Burayı Okuduktan Sonra 3 dk bir, bir pc'ye girme imkanına sahip olacaksınız ..

* NetBus Detector Mirc Add On ve Gaban Download ediniz.
* Belirttiğim, Netbus Detector Mirc Add On 'unu Chat programınızın bulunduğu Kalasöre Açın. ( Örn: C:\mirc\ ).
* Ardından chat programını çalıştırın ve '' status '' Bölümünde Şunları Yazın ;

/load -rs NetBus.mrc , Yazın ve Enter 'layın

/load -rs Net-Aliases.mrc , Yazın ve Enter 'layın

/load -rs BusScan.mrc , Yazın ve Enter 'layın

* Yukarıdaki Kodları Her Yazışınızdan sonra; '' Loaded script 'c:\mirc\netbus.mrc '' gibi bir yazıyla gelirse, işlemi Başarı İle Gerçekleştirmişsinizdir Demektir. .
* Mesela irc.dal.net' teki #zurna kanalına. ( Tabii ne kadar fazla büyük kanala girerseniz o kadar iyi ). Şimdi beklemeye başlayın. Neyi mi bekliyorsunuz? Kanala giren kişilerden '' netbus sheep '' 'i açık olanların size teslim olmasını. Az önce yüklediğimiz '' mirc add on '' 'unun mantığı; kanala join olan kişilerin 12345' inci portunu yoklayıp Netbus açıgı var mı araştırmak.
* Buldugunda ise o anki nickiniz size özel açacak ve şu kanaldaki şu '' host/ip'' 'li kişide '' netbus sheep'' 'i bulunmuştur diyerek size haber verecektir.
* Ardından siz de IP 'yi alıp Netbus'a Bağlanacaksınız.
* Karşı bilgisayar şifre korumalı olacaktır tabiki. Hemen Gaban 'ı çalıstırıp şifreyi değiştirin. Daha sonra '' netbus'' 'dan tekrar bağlanın ve karşınıza gelen şifre sorusuna az önce belirttiğiniz şifreyi yazarak kurbanın PC'sine Girin ..
Evet arkadaşlar görüldüğü üzere daha pc ye girmek için bir kac yöntem daha var ama bunlar önemli olanlardı.eğer buraya kadar okuyup uygulayarak gelebildiyeseniz baya bi yol katettiniz demektir.
Şimdi pc hack konusunu tamamen öğrenmedik ama %70 lik bir kısmını size burada anlatmaya calıştım.inşAllah buraya kadar yardımcı olmuşumdur.:::::::::MaSkE::::::::

MASKE
hacker
hacker

rep-puan: 2147485116
Rep Puan: 53

Oyun Sayfası
Oyun Alanı:

Kullanıcı profilini gör http://www.hackeroo1.ace.st

Geri: Yeni Hackerler İçin Kapsamlı ve Anlasılır Dilde Pc Hackleme Teknikleri...

Mesaj tarafından zohan66 Bir C.tesi Ara. 03, 2011 10:01 pm

süpersin maske helal be sana:))

zohan66
GENEL BÖLÜM
GENEL BÖLÜM

rep-puan: 1060
Rep Puan: 0

Kullanıcı profilini gör

Geri: Yeni Hackerler İçin Kapsamlı ve Anlasılır Dilde Pc Hackleme Teknikleri...

Mesaj tarafından !!-NaZz-!! Bir Paz Ara. 04, 2011 5:17 pm

Tsk Ederiz Açıklamanız İçin Maske Bide SesliChat Saldırı Programı Lazım Bana Bunada Yardımcı Olursanız Sevinirim Tşk:lol:

!!-NaZz-!!
GENEL BÖLÜM
GENEL BÖLÜM

rep-puan: 969
Rep Puan: 0

Kullanıcı profilini gör http://www.papatyamsesli.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics