HACKER OO1
HOŞGELDİNİZ HACKEROO1
FORUM : BLOK : SİTEMİZ : =İÇRESİNDE
MÜKEMMEL PAYLAŞIMLAR VARDIR
SİZLERİNDE ARAMIZDA OLMANIZI İSTERİZ,TAMAMEN ÜCRETSİZ OLAN
PAYLAŞIMLAR VE ÜYELİGİMİZ:
KESİNLİKLE SİZLERİN İSTEKLERİNİZ
ÜZERİNE HAZIRLANMIŞ VE TASARLANMIŞTIR
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GECİRMENİZ DİLEGİYLE
ADMİN

Windows 7 Kullanıcı Hesabı Şifresini (Admin) Sıfırlama (Kırma), Windows 7 Şifresi, Windows 7 Şifresini Unuttum Nasıl Bulurum?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Windows 7 Kullanıcı Hesabı Şifresini (Admin) Sıfırlama (Kırma), Windows 7 Şifresi, Windows 7 Şifresini Unuttum Nasıl Bulurum?

Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Tem. 31, 2010 3:19 pm

Windows 7 şifresini unutanlar için güzel bir program Elcomsoft System Recovery Proffesional 3.0. İster Windows 7 kullanıcı şifrenizi, ister admin şifrenizi unutun bu programla tekrar elde edebilirsiniz.

Aslında bu program şifreyi sıfırlamıyor. Sizin unuttuğunuz şifrenizi size buluyor ve gösteriyor. Böylece unuttuğunuz o şifreyi başka yeni bir şifreyle değiştirebiliyorsunuz.

Windows 7 kullanıyorsanız mutlaka arşivinizde olması gereken bir program. Şifrelerinizi unutmamanız dileğiyle.

Elcomsoft System Recovery Proffesional 3.0 Build 466 Multilanguage ( 142 MB)

Windows 7 şifre sıfırlama programı indirme linkleri aşağıdadır.

-Parçaları indirdikten sonra 1.parçadan program dosyasını açın.

-Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra unuttuğunuz bilgisayarda cd’den bilgisayarı açmak için bootable cd yapmanız gerekiyor. Programla bu cd yi oluşturun.

-Daha sonra unuttuğunuz bilgisayarın BIOS ayarlarında başlangıç seçeneği olarak cd ya da dvd sürücüyü seçin.

-Programı indirdikten sonra programla Bootable CD ( kendi başına açılabilen cd) yapmanız gerekiyor. Daha sonra CD’den bilgisayarı açıp unuttuğunuz şifreyi bulabilirsiniz.

Not : Program USB Flash Disk’ten de bilgisayarı açmayı destekliyor. İsterseniz Bootable Cd yerine USB Flash diskinizi kullanabilirsiniz. Yani Flash diskten bilgisayarı açıp , şifrenizi öğrenebilirsiniz.

NOT : HACKEROO1 ’da daha önce hazırladığımız “Windows Vista şifresi sıfırlama” haberine yapılan yorumlara göre, ilgili haberde vermiş olduğumuz program Windows 7′de de işe yarıyormuş.Dilerseniz o programı da deneyebilirsiniz. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Programın İndirme Linkleri:
Rapidshare Linkleri (2 parça)

Part 1 Part 2

Hotfile’dan İndirme Linkleri (2 Parça)

Part 1 Part 2

Programın İngilizce Yardım dosyasını okumak için buraya tıklayın

Admin
Admin
Admin

rep-puan : 2147486004
Rep Puan : 63

Oyun Sayfası
Oyun Alanı:

Kullanıcı profilini gör http://hackeroo1.tr.gg/

Geri: Windows 7 Kullanıcı Hesabı Şifresini (Admin) Sıfırlama (Kırma), Windows 7 Şifresi, Windows 7 Şifresini Unuttum Nasıl Bulurum?

Mesaj tarafından teleport875 Bir Paz Mart 06, 2011 10:48 am

Saolasın kardeş emege saygı

teleport875
GENEL BÖLÜM
GENEL BÖLÜM

rep-puan : 2122
Rep Puan : 0

Kullanıcı profilini gör

Geri: Windows 7 Kullanıcı Hesabı Şifresini (Admin) Sıfırlama (Kırma), Windows 7 Şifresi, Windows 7 Şifresini Unuttum Nasıl Bulurum?

Mesaj tarafından yavuzlee Bir Çarş. Mart 16, 2011 3:37 pm

peki hangi linki indireceğim onu tam olarak anlayamadım

yavuzlee
GENEL BÖLÜM
GENEL BÖLÜM

rep-puan : 2096

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından avolay Bir Çarş. Haz. 22, 2011 10:01 pm

Link silinmiş ilgilenirmisiniz...

avolay
GENEL BÖLÜM
GENEL BÖLÜM

rep-puan : 1999

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından MASKE Bir Salı Haz. 28, 2011 7:43 pm

slm:
Rapidshare Linkleri (2 parça) olan link saglam kardeşim..
ADF.LY=REKLAM LİNKİ acılacaktır..üst sagda 5 den geri sayacaktır REKLAMI GEÇ İ TIKLA..VE Rapidshare İNDİR LİNKİNDESİN
------------------------------------------------------------------
Buarada sizlerden istegim indirdiginiz programların yedegini alın lazım olan arkadaşlarınıza yardımcı olmus olursunuz sizlerinde upload sitelerine ekleyip ihtiyacı olan arkadaşlarımızla paylasımınızı Diliyorum..
SAYGILAR

MASKE
hacker
hacker

rep-puan : 2147485982
Rep Puan : 53

Oyun Sayfası
Oyun Alanı:

Kullanıcı profilini gör http://www.hackeroo1.ace.st

Mesaj tarafından Sponsored content Bugün 7:59 pm

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics